Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to wykształcone i kreatywne nauczycielki wychowania przedszkolnego. To osoby przygotowane do pracy z dziećmi; twórczy pedagodzy osiągający najlepsze efekty w pracy dydaktyczno-wychowawczej w zakresie rozwijania potencjalnych możliwości i predyspozycji dziecka.

Gruntowna wiedza naszych nauczycielek zdobyta podczas specjalistycznych studiów oraz w toku pracy z dziećmi, jak i wysoki poziom otwartości i empatii oraz kreatywność gwarantują osiąganie sukcesów przez nasze przedszkolaki, jak również ich pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata. W swojej codziennej pracy nasze nauczycielki dbają o harmonijny rozwój dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Wszystkie zajęcia odbywają się w atmosferze sprzyjającej rozwojowi, a stawiane zadania dostosowane są do możliwości, potrzeb oraz wieku przedszkolaków.

Mając na uwadze jak najlepsze kwalifikacje i zdobywanie nowych umiejętności, kadra pedagogiczna naszego przedszkola, co roku uczestniczy w wielu szkoleniach, kursach i warsztatach również on line.

Kadra to też pracownicy niepedagogiczni intendent dba o zaopatrzenie przedszkola w podstawowe produkty do przygotowywania posiłków, aby były zdrowe i smaczne. Nalicza i przyjmuje opłaty za przedszkole jak też zaopatruje pracowników w niezbędne środki do pracy.

Uczestniczy w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących stanowiska pracy.

Kucharz i pomoc kucharza dbają o to, by posiłki były przygotowane smacznie, zdrowo, zgodnie z normami i jakościowo na najwyższym poziomie.  Puste talerze po posiłkach świadczą o tym, że jedzenie jest pyszne w ocenie dzieci.

Woźne mają za zadanie dostarczyć posiłki do sal dziecięcych, estetycznie i bezpiecznie wydać jedzenie, posprzątać po posiłku, utrzymywać salę pobytu dzieci i przyległych jej pomieszczeń oraz rejonów w czystości. Pomoc nauczycielowi w zajęciach plastyczno- technicznych z dziećmi oraz w trakcie wyjść na plac zabaw lub spacer. W grupach gdzie jest odpoczynek przygotowują salę i dzieci do odpoczynku.

Woźny-dozorca dba o porządek wokół przedszkola, wykonuje drobne naprawy sprzętu i urządzeń, oraz drobne prace renowacyjne.

Wszyscy pracownicy mają ukończony kurs pierwszej pomocy udzielania dzieciom oraz są przeszkoleni w zakresie ochrony danych osobowych.