Jesteś tutaj: Start / O placówce

• 125 miejsc dla dzieci
  • Godziny otwarcia: 6:30—16:00
  • Godziny podawania posiłków: 8.30;  11:30;  14:15
  • Leżakują tylko 3 i 4-latki, pozostałe dzieci mogą skorzystać z odpoczynku wyciszająco– relaksującego
  • Serdeczna, miła atmosfera
  • Wykształcona i doświadczona kadra pedagogiczna
  • Zajęcia edukacyjne zapewniają  rozwój dziecka

Każdy dzień w przedszkolu przynosi coś nowego. Dzieci, pod troskliwym okiem nauczycielek zdobywają wiedzę o świecie, rozwijają swoje zainteresowania i doskonalą umiejętności w różnych sferach działalności. Z radością bawią się w swoich kolorowych salach, wyposażonych w różnorodne zabawki oraz liczne gry i układanki rozwijające ich manualnie i intelektualnie. A wszystko to w oparciu o najnowsze trendy w wychowaniu i nauczaniu stosowane przez wykwalifikowane nauczycielki, które wciąż poszukują nowych sposobów wspomagania rozwoju dzieci.

Życie przedszkolne uzupełniają uroczystości i imprezy, które odbywają się co roku wg harmonogramu. Wiele imprez i zabaw odbywa się w pełnym zieleni i sprzętu ogrodzie przedszkolnym.

NASZ ABSOLWENT

Opuszczając przedszkole nasz absolwent jest otwarty, twórczy i spontaniczny w działaniach, czuje się pełnoprawnym członkiem społeczności lokalnej. Wraz z ukończeniem przedszkola osiąga dojrzałość szkolną.